KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807294

nr 1480 7294

Félix Eyskens

(1882-1968), Belgien

Oljemålning, Stadsmotiv. Signerad. Olja på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm

Félix Eyskens, belgisk bildkonstnär född 1882, död 1968.

måndag 1 augusti 2022
kl 18:20:52

Félix Eyskens

Läs mer om Félix Eyskens